‘Yapay şömine’ etiketi ile ilgili yazılar

Elektrikli Plazma Şömine – 80

Elektrikli plazma şömine - 80

Elektrikli Plazma Şömine – 80 Elektrikli şömine kullanımında istenilen ıstma 2 kademeli sağlanırken ısıtma özelliğinden bağımsız alev efekti kullanılabilir.

Restoran-Cafe Krem Yapay Şömine

yapay şömine Onyas-06

Krem Yapay Şömine Restoran – Cafe Uygulama Her evin şömineye sahip olabileceği gibi cafe & restaurantlarda da bu zevkten uzak kalmadan, alevlerin dansı, yanan odunlar ve ortamın önemli unsuru yapay şömine…….

Plazma Alev Efekti Odunlu – 60

Plazma Alev Efekti Odunlu 60

  2016 Dekoratif şömine modelleri. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek bu senenin yeni yükselen değeri. Elektrik tüketiminde sıfır maliyet, görsellikte gerçek görünümü artmayacak şömine efekti.

Plazma Alev Efekti Odunlu 80

Plazma alev efekti O 80

Plazma Alev Efekti Odunlu – 80 Şehirde yaşamanın getirdiği gereklilikler nedeniyle apartman dairelerinde her alanın verimli kullanılması ihtiyacından şöminelere yer verilmemekte, uygun yer olması durumunda da göz ardı edilmektedir.

Plazma alev efekti odunlu 100

Plazma alev efekti odunlu 100

 Plazma alev efekti odunlu 100 Şömine kurulması mümkün olmadığı ortamlarda şöminenin görsel zevkine varabileceğiniz , izlerken odunu gerçekten yandığını hissedeceğiniz ve arkada ki alevlerin dansı, yayılan ışığıyla beraber ısınma işlevi hariç kaplaması ile birlikte tam bir şömine keyfini yaşayabilirsiniz.

izmir somine merkezi onart somine somine izmir şömine modelleri