‘Yapay şömine’ etiketi ile ilgili yazılar

Elektirikli Şömine – Plazma Alev Efekti Odunlu 60 Kazanlı Şömine Uygulama

Plazma Alev Efekti Odunlu - 60 Şömine Kazan İçi Uygulama

Elektirikli Şömine – Plazma Alev Efekti Odunlu 60 Kazanlı Şömine Uygulama Elektrikli şömine uygulama Plazma Alev Efekti Odunlu 60 Şömine Kazan İçi Uygulama Kullanılmayan, gerçek işlevinden uzaklaşmış hazneli şömineleri görsel olarak gerçek görüntü özelliği ile kullanmaya devam edip, yeniden evinizin çekim merkezi haline getirebilirsiniz…..

Plazma Şömine Alev Efekti 200 Uygulama

Plazma Şömine Alev Efekti 200 Uygulama

Plazma Şömine Alev Efekti 200 Uygulama   Yeni nesil her mekâna uygulanabilecek baca, yakıt, temizlik ihtiyacı olmayan görsel şömine.   Yaşam alanlarında dinlendirici, sıcak doğal görüntüsü ile kullanılan plazma şömine alev efekti 200 bulunduğu mekanın havasını tamamen değiştirip, vazgeçilmez ortamlarda keyifli zamanların ilgi merkezi olacaktır.

Krem Yapay Şömine (Onyas-04)

Krem Yapay Şömine Onyas-04

  Ateşin kullanımından buyana her ortamda aydınlatma, ısınma ve pişirme işinin günümüzde

Plazma alev efekti odunlu 100

Plazma alev efekti odunlu 100

Şömine kurulması mümkün olmadığı ortamlarda şöminenin görsel zevkine varabileceğiniz , izlerken odunu gerçekten yandığını hissedeceğiniz ve arkada ki alevlerin dansı, yayılan ışığıyla beraber ısınma işlevi hariç kaplaması ile birlikte tam bir şömine keyfini yaşayabilirsiniz.

Plazma şömine alev efekti 100 cm

Plazma alev Efekti 100 cm

Yeni nesil her mekâna uygulanabilecek baca, yakıt, temizlik ihtiyacı olmayan görsel şömine. Alevlerin benzersiz dansı ile huzur dolu sakin, dinlendirici keyif veren sonsuz mutlu anlar. Tasarım ve yaşam ünitelerinin yanında tüm şömine modellerine uygulanabilir.

izmir somine merkezi onart somine somine izmir şömine modelleri