Füme Cam PAE O 125 FMC

Plazma Şömine Alev Efekti Füme Cam PAE O 125 FMC

ÜRÜNÜN ISITMA ÖZELLİĞİ YOKTUR GÖRSEL ÜRÜNDÜR

Plazma şömine alev efektlerine yeni iki özellik ekleyerek FÜME CAM ın farklı görselliğini ve kapalı kullanımda minimalist görselliği ile birleştirerek sizlere sunuyoruz. Plazma şömine alev efektlerinin füme camlı serisini kullanırken, kapalı kullanımlarda televizyon altı kullanım tercihlerinde veya farklı tasarımlarda iç görselliği merak uyandıran cazibe merkezi olacaktır.

Plazma şömine alev efekti FÜME CAM serisine ilave olarak eklenebilir seçeneklere de sahip olabilirsiniz. Standart füme cam efektlere tercihi edebileceğiniz ses efektiyle beraber odun ve köz animasyonu da ilave edile bilinir. Ses efekti standart kumanda üzerinden açılıp kapatıla bilinir.

Odun ve köz animasyonu standart alev efektiyle beraber çalışan sistemdir. ( Animasyon belli bir döngü ile odun arkasında canlanma ve alev içinden çıkan mavi köz ışığıdır.)

6 mm temperli füme ön cam. Efekt kullanılmadığı durumlarda, kapalı iken televizyon altı veya tek kullanımlarda içindeki detayı daha az göstererek farklı bir görsellik oluşturur. Füme cam efekt açık kullanımında görselliğie derinlik katarak standart efektlere göre farklı bir görsellik katar.

Hemen Arayın
×